Yıllardır ödeme güçlüğü yüzünden Kutsal Topraklara gidememiş, oraları göremeyen, kardeşlerimize bir yol açmak maksadı ile yapılanan Umre Daveti, tüm inanan kardeşlerimizin kutsal toprakları görmesine vesile olabilmek için çalışmaktadır.Umre Daveti, Profesyonel, geniş ve eğitimli kadrosu ile bu kutsal amaç doğrultusunda, sizlere hizmet edebilmeyi bir görev sayar.

Sizler için Bu İbadeti Kolaylaştırır..

Esnek ödeme kolaylıkları sayesinde diediğiniz kadar taksitlendirebilir bütçenize uygun çözümler üretebilir dilerseniz ufak ufak taksitlere ödemelerinizi bölebilirsiniz.

Mekke’de Ve Medine’de yakın mesafe de ekonomik ama hizmet kalitesi düzgün otelleri ile sizlere yüksek fiyat ödemeden de bu Kutsal vecibeyi yerine getirirken sağlığınızı ve rahatınızdan ödün vemeyen tesislerde sizleri ağırlar.

 

umre-brosur

 

Umre Daveti

Sizler için Hac & Umre’ye Sektörüne Profesyonel Turizm Anlayışı getiren. Yine Turizmde erken rezervasyon sayesinde otel ve uçak biletlerinden aldıkları indirimleri de misafirlerine yansıtır.

Misafirlerinin derdinden anlayan esnek  ödeme sistemlerini faizsiz, kredi kartsız bir şekilde sunan, Mekke ve Medinede Sizlere yakın ekonomik oteller ama hizmet kalitesinden ve güler yüzlü personeli ile hizmet verecek tesisleri sizin için hazırlayan Umre Daveti

sektöre getirdiği yenilik ile kulaktan kulağa değil televizyonlardan ve medyadan konuşabilen profesyonel kadrosu, uluslar arası servis kalitesi ile teknolojik alt yapısı ile sizlere  bu kutsal vazifede hizmet edebilmeyi bir  görev sayar.

 

Umre Turları Ayrıntılı Bilgi için

Sorularınızı Bize İletebilirsiniz

Operatörümüz çevirimdışı, form u doldurarak bize mesajınızı iletebilirsiniz, operatörümüz en kısa sürede size geri dönüş sağlıcaktır.

Sorunlarınız?, Umre Hakkındaki Sormak İstedikleriniz?

İletinizi göndermek için ENTER tuşuna basınız...